Sanki drewniane dla dzieci

W okresie zimowym, gdy oczywiście dopiszą opady śniegu, doskonałym pomysłem na spędzenie czasu z dzieckiem na świeżym powietrzu będzie jazda na sankach. To zimowa atrakcja, jaką lubią zarówno małe jak i większe dzieci. W sklepie DIP-MAR mogą Państwo zakupić odpowiednie do takich zabaw sanki drewniane. Produkujemy je z wytrzymałego drewna bukowego i dębowego. Sanki posiadają bardzo stabilną i mocną konstrukcję, dzięki czemu nie rozpadną się podczas zimowych szaleństw i możemy dać gwarancję na ich długoletnią i bezproblemową eksploatację.

Drewniane sanki z oparciem

Sanki drewniane wyposażone są w oparcie, które można zdemontować. Oparcie stworzone jest z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych dzieci, natomiast gdy sanki będą użytkowane przez starsze dzieciaki, to takie oparcie można łatwo zdjąć. Nasze sanki lakierujemy bezbarwnym lakierem, który jest środkiem ekologicznym posiadającym stosowne atesty. Podczas całego procesu produkcji sanek myślimy przede wszystkim o bezpieczeństwie dzieci. Wysokiej jakości surowce, solidna konstrukcja, estetyczne wykończenie, gładko wypolerowane elementy. Wszystko to sprawia, że mogą Państwo zakupić produkt pewny i sprawdzony.

Sanki drewniane z uchwytem do pchania

Oprócz modelu tradycyjnego sprzedajemy także sanki drewniane z uchwytem do pchania. To bardzo funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na zimowe spacery po śniegu nawet z najmłodszymi dzieciaczkami. W naszym sklepie internetowym mają też Państwo możliwość zakupienia śpiworka do sanek. Taki śpiworek zapewni dziecku ciepło, ochroni go przed śniegiem, wiatrem i mrozem. Sprawi, że zimowa jazda na sankach będzie jeszcze przyjemniejsza.

Wszystkie nasze sanki drewniane dla dzieci znajdą państwo w naszym sklepie.

 

sanki drewniane