Drapaki dla kotów

Jak dobrać drapak dla kota?

Wybierając drapak dla kota należy dobrać go do wielkości naszego pupila. Wiadomo, że większe koty będą potrzebowały dużego i solidnego drapaka, który utrzyma bez problemu dorosłego osobnika. Jeżeli przykładowo mamy w domu dużego kocura, to zalecamy zainwestować w większą konstrukcję, z większymi półkami czy budkami. Drapaki dla kotów produkowane w naszej firmie wykonane są z naturalnych materiałów, bezpiecznych dla zwierząt. Używamy takich surowców jak drewno, sizal, tkaniny tapicerskie, wykładzina dywanowa. Konstrukcje są mocne i stabilne, a materiały miękkie, puszyste i wytrzymałe.

Wielkość drapaka dla kota

To, jak duży drapak dla kota chcemy kupić jest także uwarunkowane wielkością pomieszczenia, w którym chcemy go umieścić. Mieszkania w bloku nie są zbyt przestronne i nie możemy sobie pozwolić na to, aby postawić tam duży model drapaka. W naszym sklepie znajdą też Państwo małe drapaki, niskie, posiadające niewysoki słupek i niezbyt rozbudowane, które w sam raz zmieszczą się w niedużym salonie czy pokoju. Tym z Państwa, którzy mają duże przestrzenie do zagospodarowania z racji posiadania większego domu, dedykujemy wysokie i wieloelementowe modele drapaków. Bez względu na wielkość drapaka dla kota, na który możemy sobie pozwolić, nasz ulubieniec na pewno będzie zadowolony, a drapak spełni swoja rolę do ścierania pazurków kota.

Wysokiej jakości tanie drapaki dla kotów

Drapaki dla kotów dostępne w naszym sklepie są bardzo dokładnie i estetycznie wykonane. Występują nie tylko w różnych rozmiarach, ale także kolorach, przeważnie jest to brąz, beż, bordo i szary. Oferujemy także konkurencyjne ceny za nasze drapaki. Są one naprawdę niewygórowane i tanie biorąc pod uwagę ceny obecne na rynku. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami. U nas każdy znajdzie drapak dla kota na miarę potrzeb swojego pupila.

Wszystkie drapaki można zobaczyć w naszym sklepie: Drapaki dla kotów

Drapak dla kota tanio