Łóżka Dziecięce

Nasza firma specjalizuje się w produkcji łóżek dla dzieci i młodzieży, które wykonane  są z najwyższej jakości drewna sosnowego. Każdy nasz produkt wykonany jest z wyjątkową dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Jesteśmy producentem naszych łóżek od początku do końca. Nasze łóżka są bardzo starannie obrabiane przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn i urządzeń. Montaż jest bardzo prosty i zajmuje kilkanaście minut. Staramy się być perfekcyjni przy produkcji łóżek dla dzieci tak aby spełnić wymogi naszych pociech.

Wszystkie nasze łóżka można bezpośrednio zobaczyć w naszym sklepie internetowym ; https://www.dipmarsklep.pl/Lozka-dzieciece-c15

Łóżko dziecięce Ola i Nina

Ola i Nina to wyjątkowy produkt cieszący się wyjątkową popularnością w naszej ofercie . Ola i Nina różnią się od siebie frontami oraz bokami łóżek , można je sobie odpowiedni dobrać pod swoje gusta, dodatkowo mamy ponad 50 kolorowych motywów które przyozdobią nam łóżko .Ola i Nina zostałą wykonana  z myślą o najmłodszych, aby dziecko czuło się bezpiecznie i mogło spać wygodnie. Jego wymiary to 160×80 cm. Łóżko można zobaczyć w naszym sklepie internetowym ;  https://www.dipmarsklep.pl/Lozeczko-dzieciece-Ola-Nina-p75

Łóżko dziecięce samochód

Jest to wyjątkowe łóżko, które wyróżnia niezwykły kształt. Może być to Samochód Policyjny, Strażacki, Taxi albo Wyścigowy przez co dziecko ma możliwość poczuć się jak pracownik i jednocześnie mieć przy tym świetną zabawę. Łóżko można zobaczyć w naszym sklepie internetowym : https://www.dipmarsklep.pl/Lozko-dla-dziecka-samochod-p74

 

Łóżko piętrowe dziecięce

Sprzedawany produkt to Łóżko piętrowe KINGA . Wykonane z litego drewna sosnowego łóżko piętrowe może służyć także jako dwa łóżka pojedyncze po rozłożeniu. Na życzenie możliwość wykonania łóżka pod wymiar. Każdy z nas w dzieciństwie marzył o łóżku piętrowym , ten trend się nie zmienił dzieci dalej uwielbiają ten typ łóżek. Standardowy rozmiar łóżka to 160x80cm.

Łóżko dziecięce z barierką

Jest to drewniane łóżko dziecięce z barierką oraz  ozdobami na froncie. Łóżko wykonane jest z litego drewna sosnowego , bardzo solidne i wytrzymałe. Aby zapewnić dziecku bezpieczny sen łóżko posiada barierkę chroniącą nasze dziecko przed wypadnięciem.

Łóżko dziecięce z materacem

Oferujemy Państwu bardzo mocne i solidne łóżko a przede wszystkim bardzo wygodne a to chyba najważniejsze dla Twojego dziecka. Jego wymiary to 160×80 cm. Na froncie łóżka znajduje się przygotowany przez nas wycięty motyw nadający łóżku jego specjalny i niezwykły urok.

Łóżko dziecięce białe

Oferta białych łóżek w naszym sklepie jest najbardziej rozbudowana. Meble koloru białego cieszą się w obecnych czasach największą popularnością pewnie dlatego iż kolor ten  świetnie podkreśla czyste, intensywne kolory. A po za tym bieli nigdy za dużo , ciężko z tym kolorem przesadzić.

Łóżko dziecięce tablicowe

Łóżko w którym każde dziecko będzie chciało spać oraz przy którym będzie mogło się bawić i rysować.Jego wymiary to 160×80 cm. Na froncie łóżka znajduje się tablica idealna do zabaw jak i nauki. Jedyne takie łóżko na naszym rynku. Twoja Pociecha będzie mogła malować rysunki jakie tylko będzie chciała.

Łóżko dziecięce Plexi

Bardzo  mocne i solidne łóżko z białej płyty wiórowej. Łóżko Plexi wykonane zostało z myślą o najmłodszych, aby dziecko czuło się bezpiecznie i mogło spać wygodnie. Niepowtarzalną zaletą tego modelu jest możliwość indywidualnego doboru frontu, do którego przykręcona jest przezroczysta płyta plexi. Pięknie prezentują się za nią plakaty lub fotografie. Plakaty mogą Państwo nabyć na pozostałych naszych aukcjach lub w hipermarketach i sklepach papierniczych (sugerowany rozmiar 61/91cm).

Łóżko dziecięce magnetyczne

 Łóżko magnetyczne wykonane zostało z myślą o najmłodszych, aby dziecko czuło się bezpiecznie i mogło spać wygodnie. Niepowtarzalną zaletą tego modelu jest możliwość zabawy po przez magnesy które można dowolnie przylepiać do frontu łóżka. Montaż jest bardzo prosty i zajmuje kilkanaście minut.

Wszystkie łóżka można zobaczyć na stronie naszego sklepu  : https://www.dipmarsklep.pl/Lozka-dzieciece-c15